Happy Home pro firmy

Tato část projektu se zaměřuje na oblast Vašeho podnikání – na sklady, prodejny, restaurace, banky, různé kancelářské prostory, ale i domácí pracovny atd.

Pro tento druh činnosti je rozbor obšírnější, záleží na počtu zaměstnanců, velikosti firmy, rozložení firmy, má-li jednu pobočku, nebo více poboček.

To je nutné zkoumat detailněji. Je nutná spolupráce všech zaměstnanců. Říkám všech zaměstnanců, protože pokud chcete mít úspěšnou firmu, nestačí vyjádření majitele, co by si asi přál, ale musí se také udělat základní rozbor osobností všech zaměstnanců, kteří jsou součástí Vaší firmy, jednají za Vaší firmu, tudíž jsou takovým malým zrcadlem Vaší společnosti.

Pokud ve firmě pracují osoby s různými psychickými nebo osobními problémy, nestabilní,  kteří často přecházeli z různých zaměstnání, hledali se, nejsou si jistí sami s sebou, neví budou-li u Vás spokojení, neví, jestli u Vás zůstanou, bojí se, jestli jim práce zůstane - to vše pak přenáší i do společnosti, potažmo na zákazníky.

Nejdůležitější je však budova sama, kde stojí, jaké je její místo, co je v jejím okolí. Zkoumá se okolí do 1 km, co se v něm nachází, jestli se v něm nachází úspěšné firmy, nebo firmy, které se mění a krachují. Jestli se tam schází bezdomovci, nebo jsou blízko nějaká skladiště či nemocnice. To vše ovlivňuje Vaše podnikání.

Proto je nutné zmapovat terén, zjistit, co na Vás může mít vliv a dále s tím pracovat. Teprve po rozboru Vašich zaměstnanců, jejich přání a Vašich představ, se můžeme pustit do zkoumání interiéru.

Děláme delší pohovor s majiteli firmy a následně na to navrhujeme základní změny, které se mohou týkat dispozic interiéru, někdy i exteriéru.

Nevhodně zvolená budova – krizový plán, protože většina prostorů jde upravit podpůrnými prostředky, v nejhorším případě je navrhnuto i stěhování. Záleží na tom, jestli máte výhodný nájem, či nikoli apod. Pokud teprve stěhování plánujete, věnujte zmapování terénu opravdu dost času. Můžeme se také dohodnout na zmapování terénu ještě před podepsáním smlouvy na nový prostor. Podívat se, jestli by tyto prostory pro vás byly vhodné. Jde také o zaměření firmy, protože každá společnost potřebuje něco jiného. Někdo potřebuje lidi z ulice, někdo pracuje pouze přes internet. Potřebujete zisk a zisk je to, co ovlivňuje energie, její působení. Pokud máte nemovitost, která brzdí průtok energie – průtok je omezený, takže zisk nemůžete realizovat, jak byste chtěli. Nebo vám stačí pouze na výdaje, případně ztratíte část svého zisku ve prospěch někoho jiného. Nebo to není tak výhodné, jak jste očekávali.

Co se týká pozemků, skladů, apod. - tam se jedná spíše o úpravy příjezdových cesty a prostor pro zaměstnance.

Shrnutí - Business Happy Home

Řeší se především budova, její okolí, vchod, vniknutí energie do podniku, rozbor manažerů a zaměstnanců. Může se stát, že doporučíme některé zaměstnance převelet na jinou činnost anebo se s nimi rozloučit, rozhodnutí ale záleží na vás. Tyto rozbory jsou pro začátek úplně nejdůležitější.

Následně se zabýváme rozmístěním kanceláří manažerů, kanceláří produkce, místem pro styk s klienty/veřejností, prodejním místem.

Business Happy Home je možno objednat v hrubé základní formě, ve formě detailního rozboru a následného návrhu úprav, s úpravou pouze určité místnosti, dále vyhotovení navrhnutých úprav. Objednat lze také pouze rozbory zaměstnanců (horoskop, numerologie, psychologický test, leccos napoví o charakteru člověka, jestli je loajální a na správném místě.)

Kanceláře

 

 moderni-kancelar

 

 

 

 

Zpět

Prodejny a sklady

 

moderni-prodejna

 

 

 

 

 

Zpět

Banky

 

 

 

 

 

 

Zpět

Restaurace

 

 

 

 

 

 

Zpět

Salony

 

 

 

 

 

 

Zpět

Zvířata

 

happy-home-zvirata

 

 

 

 

 

Zpět

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení