Happy Home pro soukromé osoby

Ráda bych Vám představila projekt Happy Home. Po letitých zkušenostech s realitami jsem udělala nový systém, který pracuje právě s prostory či domy postavenými u nás. Spočívá v úpravě Vašeho bydlení či prostoru pro podnikání tak, aby přispíval k Vašemu úspěchu. Tento projekt má komerční i nekomerční využití. V bytech, domech či chalupách zachovává hlavní zásady Feng Shui, ale zároveň využívá znalosti vlivů a zvyků v České republice.

Oproti Feng Shui, které se zabývá hlavně východní tématikou, jíž není možné vždy zcela použít v našem prostředí, Happy Home svým pojetím ovlivňuje různé kladné i záporné vlivy naší české kotliny.

Mimo jiné Happy Home eliminuje problémy s astrálními bytostmi v domech, objektech či na pozemcích. Ať již na duchy věříte, či ne, po letech prodeje nemovitostí a práce s energií jsem se setkala s různými druhy problémů díky přítomnosti tzv. astrálů.

Tam, kde tyto bytosti přebývají - můžete je nazývat také duchy či energiemi, které škodí vašemu zdraví, lásce, penězům - je nutné jejich vliv zrušit. V určitých domech se ne vždy odehrálo jen dobré a občas se najdou i domy, kde si někdo vzal život nebo kde byl někdo zabit. Speciálními domy, pozemky, jsou ty, které stojí na starých pohřebištích nebo v blízkosti hřbitovů apod.

Tyto vlivy ovlivňují náš život. Lze je ovšem zmírnit a ve většině případů lze tyto vlivy odbourat úplně.

Postupně jsem díky různým výzkumům, studiu východních nauk, prací s energií dala dohromady velmi obšírný a kompaktní systém, který využívá jak východních nauk, tak zkušeností našich předků, keltské nauky, přírodu a energii kolem nás. Podle tohoto systému se může upravit prostor tak, aby Vám byl ku prospěch a vznikl styl, který Vám nyní představuji jako Happy Home. Zkušenosti našich předků, zkušenosti s Českou zemí a jejími zvyklostmi, práce s astrály a energií, koučing prodejců a marketingové zkušenosti, design interiérů – to vše společně mi umožňuje nabídnout Vám pomoc při úpravě Vaše bydlení či prostoru pro podnikání, abyste bydleli ve "Šťastném domě" – Happy Home.

Dále pracuji s lidmi, kteří byt, dům či prostor obývají. Většinou potřebuji některé zásadní údaje jako je datum narození apod. S každým zvlášť si popovídám o tom, co je pro něj důležité, jaký má směr, co ho baví, jaké barvy upřednostňuje apod. Ne vždy je možné skloubit rodinu stoprocentně, ale ve většině případů lze upravit dům tak, aby vyhovoval všem.

Pokud si například objedná úpravu pouze paní domu a já bych upravovala dům pouze pro ni, může se časem stát, že zbytek rodiny by se v něm necítil dobře. Neříkám, že paní domu nebudu brát v potaz, budu se snažit co nejvíce upřednostní její záležitosti, ale zároveň je třeba do toho procesu zapojit celou rodinu, aby mohla fungovat jako celek. 

Ložnice

 

 

 

 

 

 

Zpět

Obývák a kuchyně

 

 

 

 

 

 

Zpět

Chodby a koupelny

 

 

 

 

 

 

Zpět

Dětské pokoje

Design dětského pokoje a energie "Happy Home,,

happy-home-detsky-pokoj

Chcete nejenom hezký, ale hlavně účelný pokoj pro Vaše dítě?

Úprava dětských pokojů: od miminek až po adolescenty, každý potřebuje jiný prostor pro kladný vývoj a úspěšnou budoucnost. Tímto můžeme upravit hyperaktivitu, nechuť nebo neschopnost učení, podpořit dobré vztahy ve škole (šikana, vztah s učitelem, rodiči apod.) a hlavně zdraví a dobrý vývoj osobnosti. Také však podpoříme cit pro hudbu, sport nebo jiné koníčky, kladné vztahy v rodině nebo se sourozenci a spoustu dalších věcí v životě pro nás nejdůležitějších osob na světě - našich dětí!

Jak probíhá služba?

V Praze dojedu na místo se osobně podívat, jak pokoj vypadá. Jiná města stačí foto a více detailů, na které se Vás budu ptát. Pak se dohodneme, co očekáváte Vy jako rodiče a co potomek, pokud již mluví :-) a samozřejmě Vaši finanční možnost pro rekonstrukci nebo nové vybavení. Pracuje se vždy s konkrétními daty dětí i rodičů, využívám nový design dle aktuálních nabídek, možností a přání rodičů i dětí. Služba obsahuje základní rozbor energií pokoje, náhled na vhodné rozmístění věcí a základní rozbor umístění nábytku. Pokud byste chtěli služby rozšířit, cena je vždy kalkulována pro konkrétního klienta na míru, možno i s doporučením na konkrétní řemeslníky nebo dodavatele nábytku s doděláním na klíč.

Domácí pracovny

viz. Business Happy Home

Hodnocení uživatelů: 0 / 5

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení